Najlepsze soki pomarańczowe – ranking

sok pomarańczowy

Napoje są jednymi z najczęściej kupowanych przez konsumentów produktów, a wśród nich szczególną uwagą można wyróżnić soki pomarańczowe. Ich smak zachęca do zakupu i z tego powodu wiele osób je sobie zachwala i regularnie idzie na ponowne zakupy w celu wyposażenia się w nie. Zostaje jednak pytanie, której firmy napój jest wart wyboru i jak wyróżnia się na tle pozostałych. W celu poznania odpowiedzi na to pytanie, eksperci stworzyli wiele rankingów soków pomarańczowych, jak np. przedstawiony na stronie  https://terdeals.com/pl/ranking/851/ranking-top-5-najlepszych-sokow-pomaranczowych pokazujących najczęściej wybierane produkty przez konsumentów. Takich rankingów jest wiele, jednak wnioski z nich są podobne, a wybierane przez klientów napoje się w nich regularnie powtarzają, co świadczy jedynie o ich prawdziwości.

Ranking soków pomarańczowych

1. Sok Pomarańczowy Voelkel

Pierwszym miejscem we wspomnianym rankingu obdarzono sok pomarańczowy Voelkel. Z pochodzenia jest to produkt niemiecki. Owoce użyte do jego produkcji pochodzą z ekologicznych upraw, co gwarantuje większą głębię smaku, a także dobry, prosty skład. Takie soki słyną z używania naturalnych środków do ich uprawy, wykluczając stosowanie chemicznych środków i nawozów. Dodatkowo nie zawiera w swoim składzie żadnych konserwantów, barwników czy dodatków smakowych będących jedynie uzupełniaczami. Idealnie nadaje się dla osób dbających o składy spożywanych produktów.

2. Sok Pomarańczowy Bio Jaffa Gold

Kolejną propozycją najlepszego soku owocowego owego rankingu jest sok pomarańczowy Bio Jaffa Gold. Jest to przede wszystkim sok zdrowy, co wskazuje nazwa. Ma długi okres spożycia, przez fakt bycia pasteryzowanym, co absolutnie nie umniejsza jego wartości. Długi okres przechowywania nie wpływa negatywnie na jego wartości odżywcze i jest całkowicie bezpieczny. Do jego produkcji użyto świeżo wyciskanych owoców importowanych z Izraela, który posiada na nie certyfikat produktu ekologicznego. Owoce z tego kraju są znacznie lepsze w jakości, nie posiadają gorzkiego posmaku, a jedynie samą słodycz, która pieści podniebienia swoim smakiem.

3. Sok pomarańczowy Hortex

Trzecie miejsce w rankingu soków pomarańczowych zajmuje sok pomarańczowy Hortex. Od poprzednich napojów odróżnia go to, że jest produkowany na bazie koncentratu owocowego. Powoduje to jego mętność i obecność osadu, jednak jednocześnie nadaje mu to naturalności i sprawia wrażenie bardziej „domowego” produktu. Jego intensywność smaku można podać na poziomie umiarkowanym. Nie jest za kwaśny, ani za słodki, tylko znajduje się gdzieś pomiędzy. Z tego powodu jest on bezpiecznym wyborem, który powinien podpasować każdemu.

4. Sok pomarańczowy Cappy

Ostatnim przedstawionym napojem jest sok pomarańczowy Cappy. Zawiera w swoim składzie witaminy, a także cechuje go słodkawy cytrusowy aromat. Idealnie nadaje się na upalne dni i zapewnia orzeźwienie. Ma delikatnie kwaśniejszy smak od pozostałych produktów z rankingu soków pomarańczowych, jednak nawet on znajduje swoich konsumentów, którzy zachwalają jego smak. Jedyną wadą, na którą zwrócono uwagę, jest jego opakowanie. Zamiast standardowych kartonów użyto tu butelki z tworzywa sztucznego mającego wpływ na szybkość rozkładu znajdujących się w produkcie witamin. Sam napój jest jednak w nie tak obfity, że ten jeden błąd można wybaczyć.