Humor dla dorosłych – najlepsze zakazane dowcipy

Życie nie zawsze nas rozwesela, ale żeby stało się ono lepsze i nabrało barw, warto czytać dowcipy. Najlepsze żarty dla dorosłych pomogą przetrwać każdy dzień.

– Poczucie humoru to najpotężniejszy mechanizm obronny – mawiał Zygmunt Freud, żyjący na przełomie XIX i XX wieku austriacki neurolog i twórca psychoanalizy. Współczesne badania wskazują natomiast, że lubimy – i chcemy – się śmiać. Poczucie humoru nie tylko pomaga przejść przez życie, które często rzuca kłody pod nogi. Ono wpływa również na stworzenie przyjaznej atmosfery w otoczeniu, polepszenie kontaktów międzyludzkich, szybsze i łatwiejsze pozyskanie akceptacji w środowisku. Prof. Benedikt Porzelt, socjolog z Niemiec, wziął pod lupę poczucie humoru Europejczyków. Wśród analizowanych krajów znalazła się Polska. Okazało się, że rodacy mają małe poczucie humoru, ale za to najczęściej rozweselają ich dowcipy. W ten sposób odpowiedziała prawie połowa ankietowanych. To dlatego warto dołączyć do tej połowy i czytać dowcipy!

Kawały dla dorosłych – nie w długości tkwi ich sukces

Dowcipy dla dorosłych nie muszą być długie, żeby wywołać uśmiech. Przykład żartu, który mógłby zostać nominowany do kategorii najkrótszych dowcipów na świecie: „Dwie kobiety siedziały po cichu”. Następny kandydat, typowany do nominacji: „Lektura na suszę? – Potop”. Niekiedy nawet ogłoszenia o pracę, prawie tak samo krótkie, przypadkiem stają się znanymi żartami. Pewien pracodawca został takim właśnie mimowolnym bohaterem żartu. To przez to, że w gazecie zamieścił anons: „Zatrudnię rzeźnika na gwałt”. Kawały dla dorosłych bywają zwięzłe, jednocześnie rozwiązłe. Następny z cyklu najlepsze dowcipy dla dorosłych: „Są 3 rodzaje kobiet: damy, nie damy i nie każdemu damy”.

Żarty dla dorosłych z życia wzięte

Dzieci potrafią inspirować. Polska usłyszała m.in. o niecodziennych oświadczynach, wprawdzie nie na kolanach i z bukietem róż w ręku, lecz tych na pomiętej kartce papieru, przyklejonej na drzwi wejściowe do bloku. Mały, do dzisiaj nieustalony wielbiciel, napisał (podajemy, zachowując oryginalną pisownię, wszak trzeba stawiać na oryginalność): „Kocham ciebie pani Beatka i jak urosne a ty nie zdonżysz umrzeć to sięz tobą ożenię”. Romantyzm z wiekiem ustępuje, przynajmniej u niektórych. Zakochany po uszy pisze do swej wybranki: „Dobranoc kotku mój kochany, najsłodszy i najdroższy na świecie. Nikomu bym cię nie oddał. To cud mieć taką dziewczynę, jak ty”. Cud odpisuje krótko i zwięźle: „nie zesraj się ja pierd…lę”. Czasem da się słyszeć następujące dobre rady: „Wchodzi profesor do auli na wykład i dostrzega niedopałek na podłodze. – „Czyj to niedopałek?” – pyta. W auli zrobiło się cicho, jak makiem zasiał. „Pytam, czyj to niedopałek?” Grobowa cisza. Profesor zdenerwowany. „Po raz ostatni pytam, czyj to niedopałek?” Głos z sali: „Niczyj, można wziąć”. Nie tylko studenci wiedzą, jak ważna jest ortografia. Niektórym jednak z nią nie za bardzo po drodze. Pan producent wstawił ogłoszenie do internetu: „Sprzedarz bud dla psa ruznych wymiarow”. Pani internautka zwróciła mu uwagę na ortografię. Kobieta nie musiała długo czekać na ripostę: „Ja tu nie pisze ksiozki tylko robie buddy”. 

Memy dla dorosłych

Mało tekstu, wielki przekaz – takie są żarty obrazkowe, czyli memy dla dorosłych. Jeden z nich przedstawia elegancką panią i równie eleganckiego pana. Ona rzecze do niego: „Dzięki, że mnie nie łapałeś za cycki. Jesteś prawdziwym dżentelmenem”, on na to: „Nie ma za co”. Kolejna parka rozmawia o przedmiotach szkolnych. Ona chce wiedzieć, co kolega miał z geografii. – Czwórkę, a czemu pytasz? – mężczyzna się dziwi. Słyszy: „Jak powiem wypierd…laj, to nie zabłądzisz?”. Memy dla dorosłych także przedstawiają zwierzęta. Pracowite mrówki, niosące liście, idące jedna za drugą, są kolejnym przykładem, a tenże przykład jest okraszony parafrazą wierszyka: „Idzie Grześ przez wieś, niesie worek zioła. Worek się rozerwał, cała wieś wesoła”. Zioła nie tylko niewskazane, co zabronione. Wskazany, jak najbardziej, jest humor. Chcesz więcej kawałów dla dorosłych, podszytych erotyką, zakazanych bądź nie, śmiało, sprawdź na redmik.pl.

Teraz bez żartów, powaga. Jest zadanie do wykonania. Tekst: „Pozytywnie będę myśleć tylko, jeżeli wszystko się zmieni” przeczytaj od końca, a przekonasz się, że ta złota myśl ma większy sens. Wprowadź tę zasadę do swojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *